Шановні вчителі, батьки, учні!

Вас запрошує шкільна бібліотека
Харківської гімназії № 67

ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 1 КЛАСУ

ЗВІТ ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

/Files/images/2022-2023_nr/bbloteka/библиотека.jpg

БІБЛІОТЕКА- МОРЕ КНИГ,

БІБЛІОТЕКА - ХРАМ НАУКИ,

ПЕРЕСТУПАЙТЕ НАШ ПОРІГ,

БЕРІТЬ СКАРБИ НЕТЛЕННІ В РУКИ.

П.ГОЦЬ

Розклад роботи бібліотеки:

Понеділок-п'ятниця з 8.30-17.00

Перерва з 12.30-13.00

Робота з читачами з 9.00-16.00

Cанітарний день - останій день місяця

Наші події


Шкільна бібліотека ... Саме тут вперше знайомлять із самостійно прочитаною книгою, учаться вибирати для себе одну кращу з величезної кількості, які їх оточують. Саме до неї поспішає й молодий, і досвідчений учитель, щоб знайти в книгах мудрість великих педагогів. Не проходять мимо шкільну бібліотеку й батьки, які хочуть постійно вчитися, удосконалюватися. Скільки читачів, стільки й відповідей повинна дати шкільна бібліотека, нікого не обділивши увагою прекрасного чуда світла - книги.

Сьогодні шкільну бібліотеку розглядають як інформаційний центр навчального закладу, мета якого – забезпечення інформаційних потреб і запитів учнів і вчителів.

Книга залишається німою лише для того, хто не вміє витягти з мертвої букви жодної думки, а бібліотекар втілює ці думки в життя і допомагає учням зрозуміти, що книга – головний засіб навчання і здобуття потрібної інформації, бо хто володіє інформацією – той володіє світом.

Основні напрямки роботи шкільної бібліотеки, як інформаційного центру

  • вивчення інформаційних потреб та запитів читачів;
  • повноцінне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • інформаційний сервіс шкільної бібліотеки;
  • формування в учнів основ інформаційної культури.

ученик

Твій підручник – добра, розумна книга. Найперший помічник і порадник. А чи задумувався ти, як його зроблено?.. Стояв могутній віковий ліс. Прийшли люди, приїхали машини. Почали заготовляти ліс – пиляти, обробляти, вантажити та відправляти на фабрику. Там з дерева зробили папір. Хіміки в цей час виготовляли фарби. Для чого? Почекай…Твій підручник писали досвідчені вчені, вчителі, які багато знають і вміють. Вони просто й дохідливо розповідають про безліч цікавих, складних речей. І от книга написана! Тепер вона потрапляє до видавництва. Там її готують до здачі в друкарню. Тим часом художник робить яскраві малюнки – ілюстрації. Коли й малюнки готові, майбутній підручник іде до друкарні, куди вже привезли папір, фарби, картон, нитки, клей… Складні машини, керовані робітниками, починають виготовляти саму книжку. Як бачиш, твій підручник пройшов довгий шлях. До нього доклали рук, уміння, праці багато людей. Тож – бери, користуйся ним! Бережи його!


Завідувач бібліотекою Буряк Тетяна Костянтинівна. Працює в бібліотеці з 2016 року. З 2008 року у бібліотеці встановлений комп'ютер з вільним доступом до мережі інтернет. В бібліотеці наявна оргтехніка: принтер , ксерокс. Учні мають можливість працювати з довідковою інформацією (енциклопедії, довідники, інтернет).

Кiлькiсть переглядiв: 1970