1 вересня - Всесвітній День знань.

/Files/images/1314888491_1september516x735_3.jpg

1 вересня у нашій школі, як і у всіх навчальних закладах України, відбулося свято Першого дзвоника. Почався новий навчальний рік традиційно – з урочистої лінійки. Для одинадцятикласників цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством, шкільними роками і дорослим життям, а для когось свято Першого дзвоника було справді першим у житті. Перший дзвоник, який покликав на перший урок, і перша вчителька, яка повела в Країну Знань. Усе це було першим для наших юних школярів, для наших першокласників, яких цього року радо прийняла в свої обійми наша школа.

/Files/photogallery/0_85500_32531758_XL.gif

/Files/images/bbloteka/SDC10661.JPG

22 жовтня -Міжнародний день шкільних бібліотек.

На базі нашої школи був проведен семінар бібліотекарів Ленінського району на тему "Шкільні бібліотеки у сучасному інформаційно-освітньому просторі "

9 листопада - День Української Мови і Писемності. Була проведена бесіда на тему: "Мова у житті людини".

Мова - це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків, мова - це ще й музика, мелодика, барви буття, сучасна художня інтелектуальна і мислительська діяльність народу. (О.Олесь).Одна вона у нас така -Уся співуча і дзвінка,Уся плакуча і гримучаХоч без лаврового вінка.(Т.Шевченко).Людина, яка втратила свою мову - неповноцінна, вона другорядна в порівнянні з носієм рідної мови. В неї зовсім відмінніша рефлексія і користується вона, за визначенням І.Франка, "верхньою" свідомістю. Себто її підсвідомість унаслідок асиміляції загальмована, притуплена. (П.Мовчан).

1

Коли забув ти рідну мову,Яка б та мова не була -Ти втратив корінь і основуТи обчухрав себе дотла.(А.Білоус).Найбільше і найдорожче добро в кожного народу - це його мова. Ота жива схованка людського духу. Його багата скарбниця, в яку народ складає і своє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування. (П.Мирний).

/Files/images/91.JPG

До Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек діти прийняли участь у акціїї "Від чистого серця" і подарували книжки

/Files/images/bbloteka/библ 12.jpg

/Files/images/bbloteka/IMG_20140508_121255.jpg

1. А. Н. Толстой «Сказки»

2. Джек Лондон Рассказы южных морей

3. Энциклопедия школьнику

4. Ян Екхольм Тута Карлсон та людвит 14

5. Лазарь Лагин Старик Хотабыч

6. Льюис Кэрролл Алиса в стране чудес

7. Сказки Западной Африки Живой огонь

8. Удивительное путешествие по планете Земля

9. Волшебная страна сказок

10. Аладин и волшебная лампа

/Files/images/bbloteka/SDC10650.JPG

27 січня - Міжнародний день пам яті Голокосту.

Проведена бесіда про історію Голокосту.

Свято 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв голокосту. Історія Голокосту 27 січня відзначається свято - Міжнародний день пам'яті жертв голокосту. Свято 27 січня - Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту Голокост - давно усталений термін, який означає масове знищення нацистами єврейського населення Європи (в перекладі з грецької це слово означає "цілопалення", інше значення - катастрофа). У 1933-1945 роках систематичним переслідуванням піддалися 60 відсотків єврейського населення Європи. На території колишнього Радянського Союзу загинуло близько двох мільйонів 900 тисяч чоловік єврейської національності. Відомо, що майже стільки ж чоловік єврейської національності пережило окупацію, скільки і загинуло. Кожному з тих, кому вдалося врятуватися, хтось допоміг сховатися, ризикуючи власним життям.

/Files/photogallery/Слайд19.JPG

З 1953 року Ізраїль присуджує людям, що приховували євреїв в роки Голокосту, почесне звання Праведника народів світу. На сьогоднішній день у світі налічується близько 15 тисяч праведників, в тому числі близько 3,5 тисяч громадян колишнього СРСР. 1 листопада 2005 Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 60 / 7, в якій постановила, що день 27 січня буде щорічно відзначатися як Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. 27 січня був обраний тому, що саме в цей день в 1945 році Радянська армія звільнила найбільший нацистський табір смерті Освенцим-Біркенау (Польща). За час існування цього концтабору в ньому загинуло, за різними оцінками, від 1,5 до 2,2 млн людей. "Холокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що таять у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість", - йдеться в резолюції ГА ООН. Ініціаторами ухвалення документа виступили Ізраїль, Канада, Австралія, Росія і США, а їх співавторами - ще понад 90 держав. Генеральна Асамблея ООН закликала держави-члени розробити просвітницькі програми, щоб уроки Голокосту назавжди збереглися в пам'яті наступних поколінь і сприяли запобіганню актам геноциду в майбутньому.

/Files/images/1.jpg

/Files/photogallery/DSCF2230.JPG

Учні школи прийняли участь у акції "Подаруй книгу дітям Донбасу.

1. Енциклопедія таємниць і загадок.

2. Микола Вороний «Євшан-зілля».

3. О Генрі «Вождь червоношкірих».

4. Мандрівка в казку.

5. Я.Стельмах «Митькозавр із Юрківки.».

6. Олесь Гончар «Твоя зоря».

7. М.Коцюбинський «Подарунок на іменини».

8. Чудові казочки малюкам.

9. Теремок.

10. Книга для читання.

/Files/images/15.JPG

14 лютого - День святого Валентина.

/Files/photogallery/1129/загруженное.jpg

Вкладення
Кiлькiсть переглядiв: 929