Шановні вчителі, батьки, учні!

Вас запрошує шкільна бібліотека
Харківської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №67

БІБЛІОТЕКА- МОРЕ КНИГ,

БІБЛІОТЕКА - ХРАМ НАУКИ,

ПЕРЕСТУПАЙТЕ НАШ ПОРІГ,

БЕРІТЬ СКАРБИ НЕТЛЕННІ В РУКИ.

П.ГОЦЬ

РОЗКЛАД РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ:

понеділок з 8.00-17.00

вівторок з 8.00-17.00

середа з 8.00-17.00

четверг з 8.00-17.00

п'ятниця з 8.00-17.00

перерва 13.00-14.00

Шкільна бібліотека ... Саме тут вперше знайомлять із самостійно прочитаною книгою, учаться вибирати для себе одну кращу з величезної кількості, які їх оточують. Саме до неї поспішає й молодий, і досвідчений учитель, щоб знайти в книгах мудрість великих педагогів. Не проходять мимо шкільну бібліотеку й батьки, які хочуть постійно вчитися, удосконалюватися. Скільки читачів, стільки й відповідей повинна дати шкільна бібліотека, нікого не обділивши увагою прекрасного чуда світла - книги.

Сьогодні шкільну бібліотеку розглядають як інформаційний центр навчального закладу, мета якого – забезпечення інформаційних потреб і запитів учнів і вчителів.

Книга залишається німою лише для того, хто не вміє витягти з мертвої букви жодної думки, а бібліотекар втілює ці думки в життя і допомагає учням зрозуміти, що книга – головний засіб навчання і здобуття потрібної інформації, бо хто володіє інформацією – той володіє світом.

Основні напрямки роботи шкільної бібліотеки, як інформаційного центру

• вивчення інформаційних потреб та запитів читачів;
  • повноцінне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу;
  • інформаційний сервіс шкільної бібліотеки;
  • формування в учнів основ інформаційної культури.

ученик

Твій підручник – добра, розумна книга. Найперший помічник і порадник. А чи задумувався ти, як його зроблено?.. Стояв могутній віковий ліс. Прийшли люди, приїхали машини. Почали заготовляти ліс – пиляти, обробляти, вантажити та відправляти на фабрику. Там з дерева зробили папір. Хіміки в цей час виготовляли фарби. Для чого? Почекай…Твій підручник писали досвідчені вчені, вчителі, які багато знають і вміють. Вони просто й дохідливо розповідають про безліч цікавих, складних речей. І от книга написана! Тепер вона потрапляє до видавництва. Там її готують до здачі в друкарню. Тим часом художник робить яскраві малюнки – ілюстрації. Коли й малюнки готові, майбутній підручник іде до друкарні, куди вже привезли папір, фарби, картон, нитки, клей… Складні машини, керовані робітниками, починають виготовляти саму книжку. Як бачиш, твій підручник пройшов довгий шлях. До нього доклали рук, уміння, праці багато людей. Тож – бери, користуйся ним! Бережи його!

Завідувач бібліотекою Буряк Тетяна Костянтинівна. Працює в бібліотеці з 2016 року. З 2008 року у бібліотеці встановлений комп'ютер з вільним доступом до мережі інтернет. В бібліотеці наявна оргтехніка: принтер , ксерокс. Учні мають можливість працювати з довідковою інформацією (енциклопедії, довідники, інтернет).

План заходів до проведення другого Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

№ п\п Зміст заходів Клас Дата Відповідальні Примітка
1 Виставка «Бібліотека очима дітей», "Моя улюблена книга" 1-11 2.10.17 Завідуюча бібліотекою, класні керівники
2 Урок пам’яті «Хто пам’ята своє коріння, тому – святе благословіння» 1-11 5.10.2017 Завідуюча бібліотекою, класні керівники
3 Малюнок «Патріот України. Захисник Вітчизни» 2-4 15.10.2017 Завідуюча бібліотекою, класні керівники
4 Проведення циклу бібліотечних уроків: " Про книгу і бібліотеку", "Знайомство з бібліотекою", " Твій друг - книга" 1-4 6.10.2017 Зав. бібліотекою
5 Краєзнавча круїз-вікторина «Імена земляків на карті міста» 5-8 7.10.2017 Зав. бібліотекою, класні керівники
6 Історична година " Слідами козацької слави"8-10 8.10.2017 Завідуюча бібліотекою
7 Конкурс віршів на тему " Золота осінь" 1-11 9.10.2017 Зав. бібліотекою, класні керівники,
8 Книжкова виставка " ЇЇ велич - українська книга" 1-11 9.10.2017 Завідуюча бібліотекою, класні керівники
10 Екскурсії до бібліотеки першокласників 1 19.10.2017 Завідуюча бібліотекою, класні керівники
11 Прийняти участь в благодiйній акцiї 1-11 20.10.2017 Завідуюча бібліотекою, класні керівники
12 Продовження розвитку волонтерського руху, залучення школярів до посильної допомоги шкільній бібліотеці 1-11 Постійно Завідуюча бібліотекою, класні керівники, р

МІСЯЧНИК ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК

У жовтні в школі пройшов місячник шкільних бібліотек за темою "Книга та читання -важливий чинник виховання духовних цінностей учня"

У жовтніі відбулася екскурсія першокласників до бібліотеки. Учні були схвильовані та зацікавлені побаченим.

/Files/photogallery/фото1.jpg

Бесіда за творами Ж.Б.Мальє\'ра

Літературна бесіда за творами Ж. Верна відбулася для учнів 6 класів. Грудень.

/Files/images/bbloteka/2.jpg

Підготовка реферата про письменника Ж.Б. Моль'єра з учнем 8-го класу. Листопад.

/Files/images/bbloteka/3 .jpg

Підведення підсумків конкурсу кращих малюнків до Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек .

/Files/images/bbloteka/4 .jpg

Підведення підсумків проведення Всеукраїнсього місячника шкільних бібліотек. Жовтень.

/Files/images/bbloteka/5.jpg

Пояснення правил для читачів бібліотеки. Листопад.

/Files/images/bbloteka/6.jpg

Підготовка реферата за темою "Бабин Яр- символ вічної скорботи". Жовтень.

/Files/images/bbloteka/7.jpg

Підготовка книжкової виставки до ювілею М. О. Некрасова.