Участь у Районному фестивалі традиційного фольклорно - обрядового мистецтва "Покуть"

18.10.2013 року наша школа прийняла участь у Районному фестивалі традиційного фольклорно - обрядового мистецтва "Покуть" , який проходив на базі Центрального будинку науки і техніки Південної залізниці. Фестиваль був організований за підтримки голови Адміністрації Ленінського району Мусеєва Максима. Мета заходу : поглиблення знань з історії козацької слави на Слобожанщині; популяризація культурної спадщини Слобожанщини; сприяння розвитку пізнавальних інтересів щодо ознайомлення учнів з козацькими звичаями та традиціями; виховання у дітей та юнацтва шанобливого ставлення до природи, лицарства, історичного родоводу. Невідємною частиною фестивалю була виставка робіт декоративно - прикладного мистецтва та пошуково - дослідницьких робіт з історії українського козацтва. За традицією була й виставка українських кулінарних страв. Завершальна частина - концерт за участю дитячих колективів дошкільних та загальноосвітніх закладів.

Вітаємо колектив ХЗОШ № 67 із ІІ місцем у номінації "Знавці українського фолькльору"".

/Files/images/pokut/DSCF1689.JPG/Files/images/pokut/DSCF1710.JPG/Files/images/pokut/DSCF1716.JPG/Files/images/pokut/покуть.jpg