Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.

Роз'яснення змін, пов'язаних з карантином, від т.в.о. Міністра освіти і науки Любомири Мандзій.

В понеділок, 6 квітня, о 10:00 для учнів 5-11 класів з усієї країни стартує проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом транслюватимуть українські телеканали та YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

/Files/images/5e84567c481bf411112454.png

В Україні розпочалась реєстрація на традиційну вчительську конференцію EdCamp – цього року вона проходитиме 5 днів поспіль у режимі онлайн. Участь у національному онлайн-марафоні – безкоштовна.

П’ятиденна онлайн-конференція триватиме з 13 до 17 квітня. Зареєструватися можна до 12:00 10 квітня 2020 року за посиланням.

Роз'яснення МОН щодо оргнізованного завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти.

СТОП-ФЕЙК: МОН НАГОЛОШУЄ, ЩО КАРАНТИН ТРИВАЄ ДО 24 КВІТНЯ, ЗНО ВІДБУДЕТЬСЯ, НЕМАЄ РЕКОМЕНДОВАНИХ ПЛАТФОРМ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ, ЖОДНИХ СПЕЦПЕРЕВІРОК ЗНАНЬ, ЗДОБУТИХ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Через карантин школи зможуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину. Відповідне роз’яснення оприлюднено на сайті МОН.