31.05.2013 року - ВЕЧІР ВИПУСКНИКІВ

31.05.2013 року зі стін нашої школи вийшло 13 випускників. Серед них 3 медалісти : Лимаренко Анна (золота медаль), Щербань Яна (золота медаль), Колисниченко Артур (срібна медаль). Окрім цього медалісти були нагороджені іменними годинниками від народного депутата України Олександра Борисовича Фельдмана. Зі святом, випускників прийшли привітати почесні гості : начальник управління по організаційній роботі і загальним питанням Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради - Кочеткова Світлана Олександрівна, інженер з охрани праці управління освіти Адміністрації Ленінського району - Волошенко Оксана Павлівна, помічник народного депутата України Олександра Борисовича Фельдмана - Заговора Наталія Гадиусовна. Шановні випускники, школа пишається вами!!! Щасливої вам життєвої дороги!!!!

/Files/images/vipuskniy/IMG_2093.jpg/Files/images/vipuskniy/IMG_2078.jpg/Files/images/vipuskniy/IMG_2086.jpg/Files/images/vipuskniy/IMG_2084.jpg