ВПЕРЕД ДО ЗНАНЬ

Три , два , один … стартував новий навчальний рік.

Возможно, это изображение 7 человек и текст

Кожен з класних керівників провів тематичні перші уроки, все було структуровано та змістовно. Палаючі очі дітей ,це найголовніший скарб для викладачів.

Возможно, это изображение 14 человек и текст

Всі вчителі з радістю зустрічають дітей, хоч ця зустріч і в онлайн форматі.

Возможно, это изображение 12 человек и текст

Возможно, это изображение 3 человека и текст

Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед вами нові двері до мрій, інтересів і рекордів.

Возможно, это изображение 5 человек и текст «отправка припожение meet, goagie. вероника ушкевич (вы, закрыть доступ главном экране) звук показа перейти Ha кладку: canva om тияк? тривога навязлив думки агресия остановитьпо светлана Ma. тиякф тимченко ни YT Mageman[.. анна ник федоров Erop маша алена федор. 08:49 полина ¥ dfo- vtsa uyw владводяной влад водяной n ещё чел. gopLovadny веронико-ду..»