ПОДІЛИСЯ СВОЇМИ МРІЯМИ

Міський голова Ігор Олександрович оголосив акцію «Поділися своїми мріями», присвяченої Дню захисту дітей.

Возможно, это изображение 1 человек, ребенок, улыбается и текст

Запросив всіх школярів Харкова написати листа про наше рідне місто та бажання дітей, повʼязані з ним. Діти залюбки взяли участь в акції.

Возможно, это изображение 7 человек, ребенок, люди учатся, детская игрушка и текст

Ігор Олександрович обіцяв відповісти кожній дитині, яка напише йому, і додержав слова, всі листи учнів ХЗОШ №67 були прочитані та ніхто не залишився без уваги.

Возможно, это изображение 2 человека, карта и текст

Терехов І.О. розуміє дитячі бажання та мрії й готовий їх утілювати в життя. Ідея міської акції "Поділися своїми мріями" до Дня захисту дітей у тому, що дорослим важливо підтримати малечу, щоб дати зрозуміти, що їх чують.

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Діти - це наше майбутнє!