РОБИМО ВСЕ РАЗОМ

Возможно, это изображение 6 человек и текст «майстри над класами катерина вета сопрыкина майже жива cTIHA вероника душкевич вероника душкевич вероника душкев... вета сопрыкина аня вероника душкев... Murka катерина грифельна фарба для cTIH на2-му авпроти оформлення: карта зоряного неба казанням сузр 3рок ростислав кульшанов б яна слушает аня понамарева ልል вероника душкевич камера выйти вы эфире»

Сьогодні в ХЗОШ 67 відбулась онлайн зустріч з "Майстрами над класами". На зустрічі самоврядування ми висвітлили питання, які допоможуть нам разом з дітьми зробити нашу школу ще більш сучасною.

Возможно, это изображение 3 человека и текст «5:57 14 np назад майстринадкласами над класами микола левчук використавкришки кришки 3ид икових пляшок волетта катерина вероника станисла. буг// аня волетта фасад 3 кришечок сподваюсь, ви пам ятаете) … 479 яна 1465 Back_teAoen.da кульшанов кульшановростис... ростис.. Dasha вероника станиславовна видео выйти лючить выключитьмикрофон микрофон»

У шкільному осередку повинно бути комфортно, тоді туди хочется повертатися кожного дня. Разом ми сильні та непереможні. Слідкуйте за новинами!