ЧАС TO DEBATE!

Возможно, это изображение 3 человека

Сьогодні відбулось перше засідання дебатного клубу "ЧAC to DEBATE" за участі представниць організації "Львівський осередок Федерації дебатів України" Яни-Марії Шевчук та Марії Ходєєвої.

Возможно, это зарисовка (3 человека и текст «админ хзош 67 Khodie оксана аннапономарева анна пономарева анна пономарева»)

Гості з міста Лева надихнули учнів нашої школи розвиватись в ораторському мистецтві, роз`яснили правила та алгоритми дебатів, коригували дії учасників та надали змістовний фідбек.

Возможно, это изображение 6 человек и текст «кульшанов ростислав админ х3ош N 67 литус вик ория 00 00:45 руслан литус Mari Khodieieva Khodie волетта соприкна коло»

Темою дебатів став моральний вибір діснеївської принцеси Мулан: відправитись замість батька на війну, удавши з себе юнака, чи ні.

Нет описания фото.

За результатами туру маємо переможців: Віолетту Соприкіну та Аліну Волкову, які представляли 2-гу опозицію.

Нет описания фото.

Щиро дякуємо гостям та учням нашої школи. Творимо історію тут і зараз!