/Files/images/Без имени-1.jpg

Шановні батьки майбутніх першокласників!

З 25 травня 2020 по 24 червня 2020 року відбудеться прийом заяв щодо зарахування дітей до першого класу 2020/2021 навчального року. Документи приймаються кожного дня з 10-00 до 17-00 (вихідні - субота та неділя).

Наявність вільних місць в 1-му класі (проект набору на 2020/2021 навчальний рік) - 28.

Наказ "Про внесення змін до термінів прийому заяв до 1-го класу 2020/2021 н.р."
Наказ "Про внесення змін до наказу по школі"

Наказ від 24.06.2020 №30-у "Про зарахування учнів до 1-х класів"

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО 1 КЛАСУ

1. До 1-го класу закладу загальної середньої освіти зараховуються діти, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року. Особи з особливими освітніми потребами можуть розпочинати здобуття початкової освіти з іншого віку.

2. Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами.

3. Прийом дітей до 1 класу закладу загальної середньої освіти здійснюється на безконкурсній основі.

4. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування школи; які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей; які здобувають освіту у цьому закладі; які є дітьми працівників цього закладу освіти.

5. На вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування цього закладу, за результатами жеребкування, процедура проведення якого, схвалюється педагогічною радою закладу освіти та затверджується його керівником.

Інформацію про наявність вільних місць буде оприлюднено в день зарахування дітей, що підлягають першочерговому зарахуванню. Також за наявністю вільних місць буде призначено дату жеребкування.

Для зарахування дитини до 1-го класу батьками або особами, які їх замінюють, подаються:

1. Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

4. Оригінал або завірена копія довідки про щеплення № 063/о

НАКАЗ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ: ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ЗАРАХУВАННЯ, ВІДРАХУВАННЯ ТА ПЕРЕВЕДЕННЯ УЧНІВ ДО ДЕРЖАВНИХ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ