План роботи з учнями пільгового контингенту

№ п/п Зміст роботи Термін Відповідальні
1 Оновлення банку даних дітей пільгових категорій та постійно поповнювати його Версень, Протягом року ЗВР Класні керівники
2 Відвідувати дітей пільгового контингенту вдома та скласти акт обстеження матеріально-побутових умов проживання Протягом року ЗВР Класні керівники Психолог Овсюк Д.Р.
3 Залучити дітей пільгового контингенту до гурткової роботи Вересень Класні керівники
4 Організувати безкоштовне харчування 1-4 класів та дітей пільгового контингенту Вересень Адміністрація
5 Відстежити обдарованих дітей пільгових категорій і залучати їх до участі в шкільних проектах Протягом року ЗВР Класні керівники Психолог Овсюк Д.Р.
6 Сприяти залученню дітей пільгових категорій та дітей з сімей які потрапили в складні життєві обставини до позакласної роботи, проведенню різних заходів, змагань Протягом року ЗВР Класні керівники Психолог Овсюк Д.Р.
7 Організація оздоровлення та відпочинку дітей пільгового контингенту Протягом року Адміністрація Класні керівники Психолог Овсюк Д.Р.
8 Контроль за проведенням вільного часу під час канікул Протягом року ЗВР Класні керівники Психолог Овсюк Д.Р.
9 Співпраця з практичним психологом Протягом року Психолог Овсюк Д.Р.

Для батьків
100 способів сказати дитині люблю

Батькам про вживання дітьми ПАР.doc

Дружба у підлітковому віці