Повернутися до звичайного режиму

Шановні випускники та їх батьки!

ЗНО- 2018

ОСОБЛИВОСТІ

ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ У 2018 РОЦІ

v Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) проводитиметься з 22 травня до 14 липня.

v Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку.

Перелік навчальних предметів:

1. Українська мова і література

2. Історія України

3. Математика

4. Біологія

5. Географія

6. Фізика

7. Хімія

8. Англійська мова

9. Іспанська мова

10. Німецька мова

11. Французька мова

v Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (ДПА) для випускників старшої школи ЗНЗ 2018 року.

1) українська мова і література (результат виконання завдань з української мови, у тому числі, написання власного висловлення);

2) математика або історія України (період ХХ – початок ХХІ століття);

3) один з навчальних предметів, зазначених у пунктах 2-11 Переліку (за вибором випускника).

v Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: рівня В1 та рівня В2.

Випускники старшої школи ЗНЗ 2018 року, які бажають зараховувати результат

ЗНО з іноземної мови як оцінку за ДПА та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест В2.

v Результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) зараховуються як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту

ЗМІСТ ТЕСТІВ відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженимнаказомМіністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».

ДЛЯ ПІДГОТОВКИ до ЗНО та можливості ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році планується проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Про схему та терміни реєстрації пробного ЗНО буде повідомлено додатково на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти звертає увагу всіх, хто планує у 2018 році реєструватися для участі у ЗНО, завчасно потурбуватися щодо отримання паспорта особами, яким на 1 вересня 2017 року виповнилося 16 років. Реєстрація на ЗНО для таких осіб буде проводитися виключно за наявності паспорта.

Нормативно-правова база

Офіційний сайт Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти - http://zno-kharkiv.org.u

Офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти - http://www.testportal.gov.ua/Files/images/banner.jpg

Телефон інформаційної підтримки Українського центру оцінювання якості освіти – (044) 503-37-93./Files/images/banner.jpg

Телефон інформаційної підтримки працює з 9-00 до 18-00, у п’ятницю – до 16-45.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти
Регіон обслуговування: Харківська, Полтавська, Сумська області
Поштова адреса: майдан Свободи, 6, кім. 463 м. Харків, 61077
Телефони: 0-57 705-06-56, 705-07-37
е-mail: office@zno-kharkiv.org.ua
zno-kharkiv.org.ua

Права та обов’язки абітурієнтів, які проходять ЗНО

Абітурієнти мають право на:

· виконання тестів, що відповідають вимогам програм ЗНО, затверджених МОН України;

· ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за проведення тестування;

· безпечні умови під час тестування;

· апеляцію щодо порушення процедури проведення та результатів ЗНО;

· доступ до інформації про мету, програми, порядок проходження ЗНО, форми тестових завдань,

· час і місце проведення тестувань, форму та час повідомлення результатів ЗНО.

Абітурієнти зобов’язані:

· ознайомитися з інформацією про порядок проходження ЗНО;

· своєчасно прибути до визначеного УЦОЯО пункту тестування з документами, необхідними для проходження ЗНО;

· ввічливо ставитися до осіб, які проводять тестування чи беруть участь в ньому;

· виконувати вказівки та вимоги персоналу пункту тестування, що стосуються процедури проведення ЗНО;

· під час перебування в пункті тестування не користуватися в особистих інтересах, а також в інтересах інших осіб мобільними телефонами, фото- й відеоапаратурою, калькуляторами та іншими технічними засобами, друкованими й рукописними матеріалами (підручниками, посібниками, записками тощо), що не передбачені процедурами тестування.

Абітурієнтам, під час тестування, ЗАБОРОНЕНО

· спілкуватися з іншими абітурієнтами;

· передавати будь-які предмети та матеріали;

· заважати іншим абітурієнтам у роботі над тестом,

· а також особам, які проводять ЗНО;

· мати при собі будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування,

· обробки, збереження та відтворення інформації,

· друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурами

· тестування;

· псувати майно навчального закладу та інших учасників.

У разі порушення цих вимог абітурієнта буде позбавлено права на продовження роботи з тестом, а виконані завдання – анульовано

У разі допущення порушень процедури проведення ЗНО подається апеляційна заява до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Апеляційна заява подається до виходу з пункту тестування через уповноважену особу.

Зразок заяви буде у наявності на кожному пункті тестуванні.

Розгляд заяви здійснюватиметься регламентною комісією регіонального центру оцінювання якості освіти.