Нормативно - правові документи з організації харчування

Закон України "Про дитяче харчування"

Закон України " Про безпечність та якість харчових продуктів"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах"

Наказ МОНУ від 26.02.2013 №202/165 " Про затвердження Змін до Інструкції харчування дітей у дошкільних навчальних закладах"

Міська Програма «Дитяче харчування» на 2012-2017 роки

План заходів міської програми "Дитяче харчування" на 2017 рік

П О С Т А Н О В А Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 р. N 1591 "Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 N 242/329 "Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах"

Методичні рекомендації щодо дотримання санітарних вимог під час організації харчування на підприємствах громадського харчування

ПРАВИЛА особистої гігієни працівників харчоблоку їдальні

ПРАВИЛА приготування дезинфікуючих розчинів для харчоблоку та туалетів

ПРАВИЛА прибирання внутрішніх туалетів

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ЗА ЯКІСТЮ ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ У ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ШКОЛАХ