Наші традиції

Наша школа має свої традиції.

У школі проходить багато заходів та свят.

1 ВЕРЕСНЯ

/Files/images/DSC_5515.JPG

Зустріч зі школою, учителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Щедрість рідної землі".

Діти запрошують на свято вчителів-пенсіонерів, дарують їм квіти. Потім учні частують гостей чаєм з тістечками і тепло спілкуються з ними.

, випускний бал, початкова школа

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

/Files/images/DSC_0154.JPG

ПОСВЯТА ПЕРШОКЛАСНИКІВ В "БАРВІНЧАТА"

/Files/images/SDC12467.JPG

СВЯТО 8 БЕРЕЗНЯ

Святковий концерт, вітання ветеранам праці, вчителям.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

новый год, подарки

ФОЛЬКЛЬОРНО - ОБРЯДОВИЙ КОНКУРС "ПОКУТЬ"

/Files/images/IMG_2020.JPG

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/images/67.jpg

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

/Files/images/imageкукуруза.jpg