Росток

Голова Дитячої Юнацької Громадської Організації "Росток"

Голова Холодногірської районної асоціації ДЮГО "Однодумці"

Газієв Артур

/Files/images/34814363_239442140150385_6089802230276292608_n.jpg

Девіз:

Розкрий себе, рости з метою,

Розумним будь та здібним,

Ростем, Державо, ми з тобою

Разом з "Ростком" надійним!

Учнівське самоврядування – важлива ознака, вища форма керівництва дитячим шкільним колективом. Самоврядування – засіб виховання здорової (фізично, психічно, духовно), компетентної, соціально-адаптованої і творчої особистості учнів, з розвиненою потребою в самореалізації і самовдосконаленні, з гуманістичним світосприйманням і почуттям відповідальності за долю України, її народу, людства.Наша дитячо-юнацька громадська організація „Росток” – це спосіб організації життя учнівського колективу. Вона сприяє виробленню почуття господаря школи, класу, уміння співпрацювати на принципах рівності, демократизму, позитивно впливає на формування в учнів таких моральних якостей, які неможливо виробити лише за допомогою словесних впливів.

.Основними напрямками ДЮГО „Росток” є:

• Громадське виховання у формуванні національно-патріотичної свідомості – раціональне осмислення загальнолюдських і національно соціальних цінностей, усвідомлення особистісної причетності до світу у всіх його проявах, усвідомлення свого „Я”, формування правової культури учнів, прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина, Конституції, державних символів; знання й дотримання у поведінці Законів України. Прищеплення й розвиток моральних почуттів, що діють у суспільстві опанування духовною культурою людства.
  • Професійно-трудовий напрямок – формування творчої, працелюбної особистості, умілого господаря, що володіє відповідними навичками та вміннями, професійною майстерністю, може самостійно віднайти застосування власним здібностям у системі виробництва, науки, освіти.
  • Екологічний напрямок – формування екологічної культури особистості, усвідомлення себе частиною природи, відчуття відповідальності за неї як за національне багатство, основу життя на Землі, залучення до активної екологічної діяльності, нетерпиме ставлення до тих, хто завдає шкоди природі.
  • Культурно-дозвіллевий – художньо-естетична освіченість і вихованість особистості, її естетичні погляди, смаки, які грунтуються на народній естетиці та на кращих надбаннях цивілізації, знайомство з культурно-мистецьким надбанням народу, розвиток індивідуальних нахилів і талантів, організація змістовного, культурного дозвілля.
  • Спортивно-оздоровчий напрямок – утвердження здорового способу життя як невід’ємного елемента загальної культури особистості. Повноцінний фізичний розвиток особистості, формування її фізичних здібностей, зміцнення здоров’я, гармонії тіла і духу, витривалості, пластичності і краси людського тіла, залучення дітей до участі у спортивних гуртках та секціях, виступ агітбригад.
  • Прес-центр – інформаційно-пізнавальний напрямок – випуск інформаційних вісників, висвітлення шкільних подій в газеті гімназії, збір матеріалів до шкільної газети, оформлення інформаційних стендів, оголошень, оформлення урочистих подій, заходів, підготовка фотомонтажів, фотовиставок, проведення анкетування, соціальних опитувань тощо.

Структура ДЮГО "Росток"

Комітет з питань навчання