Шановні учні та батьки!

Навчання під час воєнного стану у нашій школі організовано дистанційно. Кожен урок проводиться у змішаному форматі: синхронно та асинхронно, згідно санітарних норм.

Наказ про підготовку та організований початок 2023/2024 н.р.

/Files/images/2022-2023_nr/pr3.png

Уроки проводяться за затвердженим розкладом занять.

Аби приєднатись до уроку необхідно натиснути на ім'я учителя у зазначений час та долучитись до особистого кабинету вчителя на платформі Zoom, Google Meet, або Telegram.

З 2022-2023 н.р. наша школа перейшла на електронний журнал на базі платформи Human.
Детальне роз'янення щодо користування електронним щоденником за посиланням.

Правила роботи під час дистанційного навчання.

/Files/images/2022-2023_nr/pr1.png

/Files/images/2022-2023_nr/pr2.png

Цього року нашу бібліотеку переведено в електронний формат, тож підручники завжди у вільному доступі. Навчайся!

Шановні батьки першачків! Опубліковано матеріал «Підтримай дитину: рекомендації батькам для збереження та підвищення мотивації до навчання у школярів початкових класів».

Також в рамках ініціативи Першої Леді МОН вже реалізує проєкти щодо формування спроможності педагогічних працівників та батьків надавати першу психологічну підтримку дітям під час здобуття освіти для досягнення найкращих результатів навчання, зокрема розроблено курс підвищення кваліфікації для освітян «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій».